Sıkça Sorulan Sorular

Mesaj Atmadan Önce Lütfen Sıkça Sorulan Sorular’a Göz Atın.

Online mağazada hangi ödeme yöntemleri kabul edilir?

Mağazamızda sadece kapıda ödeme seçeneği vardır. Sizlerden kesinlikle kredi kartı ya da banka kartı numarası istemiyoruz.

Teslimat ne kadar sürecek?

Ödemeniz banka hesabımıza geçtikten hemen sonra, siparişe hazırlanacak ve anlaşmalı kargo firmasına teslim edilecek. Tarafımızdan teslimat yapıldıktan sonra kargo firmasının yoğunluğu ve konumunuza göre 3-5 iş günü arasında tarafınıza ulaştırılacaktır.

Siparişim için faturayı nasıl alacağım?

Faturanız, siparişinizle birlikte kargoyla tarafınıza ulaştırılacak.

Ürün arızalı / hasarlı / eksik / farklı ise nasıl iade edebilirim?

  • “Kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür.
  • Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolünü sağlayarak teslim alabilirsiniz.
  • Hasar tespit belgesini düzenletmezseniz üründeki sorunun mağaza veya kargo kaynaklı olduğunu ispatlamanız mümkün değildir. Bu nedenle mutlaka tutanak tutturmalısınız.
  • Kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık olması durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmeniz gerekir.
  • Tutanak tutturarak ürünü teslim almadan görevliye kapıda iade edebilirsiniz. Ürününüz eksik, arızalı, kusurlu, hasarlı veya belirtilenden farklı ise iade etme hakkınızı kullanabilirsiniz.
  • İade sürecini başlatabilmek için gerekli bilgileri,info@kamerasoft.com adresine e-posta yoluyla ileterek işlemi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade ettim, kargo takip numarasını hatırlayamıyorum. Ne yapmalıyım?

“Kargo takip numarası, iade ürünü gönderdiğinizi belgelemek için gerekli olup kargoda herhangi bir sorun çıkması durumunda mağazanın sorgulama yapabilmesi için gerekir. İade edilen ürünün takip numarasını unuttuğunuz zaman kargo firmasıyla irtibata geçmeniz ve iade talep ederken ilgili alana girmeniz gerekir.”

Kuponla aldığım ürünü iade edersem kuponu tekrar kullanabilir miyim?

“Kupon kullanılarak alınan ürünlerin iade veya iptalinde sepetin tamamının iade veya iptal edilmesi gerekir. Kullanım süresi devam ediyorsa kupon hesaba tekrar yüklenir. Kısmı iade ile kullanım süresi geçtikten sonra yapılan iptal ve iade işlemlerinde kupon hesaba tekrar yüklenmez.

Önemli Not: Kampanya şartlarına bağlı olarak kupon iade durumu değişiklik gösterir.”